Katastrofalen prvi polčas Radgončanov

Moškanjci Gorišnica - Arcont Radgona 29:21 (16:8)

V zaostali tekmi 1. kroga je Arcont Radgona, po katastrofalnem prvem polčasu, izgubila v Gorišnici. Tekma bi morala biti odigrana že v jeseni, a je bila zaradi okužb s korona virusom prestavljena. Igralci Moškanjcev - Gorišnice so v tej sezoni še brez poraza in so tudi tokrat opravičili vlogo favorita. Radgončani so sicer povedli 0:1, a že v 9. minuti je bil na semaforju rezultat 4:1. Sredi prvega polčasa so gostje še držali zaostanek dveh zadetkov (8:6), nato pa so domačini počasi višali razliko in Radgončanom niso pustili niti najmanjše možnosti za presenečenje.

Dvorana v Gorišnici, brez gledalcev, sodnika: Bavčar in Vojin.

Moškanjci-Gorišnica: Sandi Žuran, Filip Ranfl; Urban Tement 5, Nejc Šandor 6, Nino Bedrač 2, Matic Geč, Žan Ozmec 9, Urh Belšak, Nejc Geč, Žan-Luka Kolarič 1, Aljaž Sok 4 (1), Tomas Bedrač 2, Matic Leben. Trener: Siniša Radujkovič.

Arcont Radgona: Nino Perša, Matic Škrjanec, Tilen Prosenjak; Adrian Plohl 1 (1), Denis Gorjup, Boštjan Šijanec 4, Mario Krstovski 1, Matevž Žunič 6 (3), Matej Rojht 4, Blaž Bratkovič 1, Jure Ratnik 2, Simon Kreslin, Gregor Štefanec 1, Mihael Kolbl, Marko Kralj 1, Marcel Ornik. Trener: Neno Potočnjak.

Sedemmetrovke: Moškanjci-Gorišnica 4/1, Arcont Radgona 8/4.

Izključitve: Moškanjci-Gorišnica 4 min, RK Arcont Radgona 12 min.