KARATE/
FILIP NAJBOLJŠI
V POSTOJNI

Kar 959 tekmovalcev iz 69 klubov iz Italije, Hrvaška, Nemčija, Anglija in Slovenije, se je udeležilo močnega mednarodnega karate turnirja „Postojna open 2007“. In med...
Kar 959 tekmovalcev iz 69 klubov iz Italije, Hrvaška, Nemčija, Anglija in Slovenije, se je udeležilo močnega mednarodnega karate turnirja „Postojna open 2007“. In med udeleženci so bili tudi mladi tekmovalci iz KK Radenci, ki so se odrezali zelo solidno. To še posebej velja za Filipa Španbauerja, ki je v kategoriji borbe st. dečki - 45 kg, v finalni borbi tesno premagal klubskega kolego Jana Jurkoviča, ter za ekipo starejših dečkov (Jan Jurkovič, Filip Španbauer in Rok Pelcl), ki je tudi bila prva. Poleg Jana Jurkoviča pa je drugo mesto osvojil tudi Žiga Mir v kategoriji borbe, mlajši kadeti -60 kg. Tretje mesto pa so osvojili: Rok Pelcl, v kategoriji borbe st. dečki + 50 kg, Gregor Zamuda, v kategoriji borbe ml kadeti 60 kg, ter ekipa kadetov – borbe.