Radgončani izgubili še zadnjo domačo tekmo

Rokomet/Še 14. poraz ekipe Arconta.
Rokometaši Arcont Radgone so na zadnji domači tekmi v sezoni 2018/19 gostili Kronos iz Logatca in ponovno ostala praznih rok. Na začetku so imeli rahlo pobudo gostje, ki so si v 6. minuti priigrali tri zadetke prednosti (3:6). Radgončani so po treh zaporednih zadetkih izenačili, a so si gostje do konca prvega polčasa ponovno priigrali tri zadetke prednosti (14:17). Domačini se niso predali in v 38. minuti so prvič povedli (22:21). Nato pa črne minute in delni rezultat 0:5 za Logatčane, ki so si tako priigrali odločilno prednost. Radgončani so se sicer še trudili, vendar so delali preveč napak, da bi lahko upali na preobrat. Pred zadnjim krogom (Arcont Radgona gostuje v Hrpeljah op.) so Radgončani na predzadnjem mestu, kjer bodo tudi ostali ne glede na izid na Primorskem.

Arcont Radgona - Kronos 27:32 (14:17)

Tekmo sta v Radencih pred kakšnih 50 gledalcev vodila sodnika Pukšič in Burič.

Arcont Radgona: Perša, Kous; Breznik, B. Šijanec 2, Rojht 10 (2), Gorjup 2, Štefanec 1, Podlunšek 1, G. Šijanec, Šadl, Bratkovič 1, Plohl 1, Cotič 6, Kolbl 3, Vrbnjak.
Trener: Neno Potočnjak.

Kronos: Komar, Lukič; Okorn 2, Jereb 8, Kamnikar, Ribič 1, Kovačević 3, Breznikar 1, Šebalj 5 (1), Musar-Kumer 3, Stojanov 3, Jurkovič, Oštir 1 (1), Valentinčič 5.
Trener: Aleš Praznik.

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 3/2, RK Kronos 3/2.
Izključitve: Arcont Radgona 2 min, Kronos 10 min.