Radgončani po slabih zadnjih minutah klonili proti „vrtnicam“

Arcont Radgona - MRK Nova Gorica 28:31 (17:17).

V 3. krogu tekmovanja v II. SRL je Arcont Radgona, po remiju in zmagi, doživela prvi poraz v sezoni 2023/24. V napeti in ves čas izenačeni tekmi sta se ekipi večkrat izmenjali v vodstvu, nobena pa si ni uspela priigrati občutnejše prednosti. Žal so Radgončani zadnji gol dosegli v 56. minuti za izenačenje na 28:28, nato pa več niso uspeli zatresti gostujoče mreže in s tremi zaporednimi zadetki so se zmage veselili Primorci.

Gornja Radgona, večnamensta športna dvorana, 100 gledalcev, sodnika: Igor Ivančič in Dejan Ivančič.

Arcont Radgona: Perša (4 obrambe), Škrjanec (11 obramb), Prosenjak, F. Šijanec, Breznik, Perša 2, Plohl, B. Šijanec 6, Podlunšek, Žunič 17 (3), G. Šijanec, Maier 1, Hedl 2, Bratkovič, Paldauf, Gorjup. Trener: Neno Potočnjak.

MRK Nova Gorica: Belingar (21 obramb), Dugulin, Jović 2, Pregelj 1, Pelicon 2, Vasič 2, Hlede 12 (3), Simčič 4, Srebrnič, Volk 2, Stantič 6 Trener: Andrej Pajntar.

Sedemmetrovke: Arcont Radgona 3 (3), MRK Nova Gorica 4 (3); Izključitve: Arcont Radgona 8 minut, MRK Nova Gorica 2 minuti.

Tudi v naslednjem krogu Arcont Radgona, še četrtič v tem prvenstvu igra pred domačo publiko, saj gosti ekipo Maribora Branika.