Zmagovalca Nino Klemenčič in Marko Kreft

Odigran rekreativni turnir Občine Radenci v namiznem tenisu.

V organizaciji Zavoda za turizem in šport Radenci je v Večnamenski športni dvorani Radenci potekal zanimiv rekreativni turnir v namiznem tenisu, ki se ga je udeležilo 18 tekmovalcev različnih starosti. Zelo dobro pripravljen turnir je potekal na treh mizah, tekmovalci pa so se pomerili v posamičnih bojih v dveh starostnih skupinah, in sicer: do 15 in nad 15 let. Na začetku so se udeleženci spopadli v predtekmovanju v skupinah, kjer se je igralo po sistemu vsak z vsakim, nato pa najboljši še v izločilnih bojih, kjer sta se uvrstila prva dva tekmovalca iz vsake skupine.

Prvo mesto v konkurenci do 15. leta je z izjemno igro priboril Nino Klemenčič, drugo mesto je pripadlo Niku Mariču, tretje pa je osvojil Žiga Berden..., medtem ko je v kategoriji nad 15 let slavil Marko Kreft, drugi je bil Darko Zorko, tretji pa Aleš Vučina itd. Najboljšim tekmovalcem v obeh skupinah je medalje podelil predstavnik organizatorja Andrej Horvat.