Enajst medalj na "Pokal Nestla Žgank"

Karate/Radgončani uspešni v Velenju.
Rdeča dvorana v Velenju je minulo nedeljo gostila mednarodni karate turnir "Pokal Nestla Žgank", ki se ga je udeležilo preko 300 tekmovalcev iz 50 klubov Slovenije, Hrvaške, Italije in Avstrije. Na tekmovanju je nastopilo tudi sedem tekmovalcev Shotokan karate do-kluba Gornja Radgona (Nejc Šajnovič, Jaka Reihs, Bine Petek, Nika Mulec, Blaž Klobasa, Kristjan Klemenčič in Mišel Čuček), ki so skupno osvojili 11 (5 zlatih, 2 srebrni in 4 bronaste) medalj.

Rezultati radgonskih tekmovalcev, kate posamezno malčki 8 - 9 let (8-6 kyu): Nejc Šajnovič - 3. mesto;

Kate posamezno dečki 10 - 11 let (8-4 kyu): Jaka Reihs - 1. mesto, Bine Petek - 2. mesto;

Kate posamezno dečki 10 - 11 let (odprto): Jaka Reihs - 2. mesto;

Kate posamezno deklice 10 - 11 let (8-4 kyu): Nika Mulec - 3. mesto;

Kate posamezno kadeti (14 - 15 let): Blaž Klobasa - 1. mesto;

Kate posamezno mladinci (16 - 17 let): Blaž Klobasa - 1. mesto, Mišel Čuček - 3. mesto;

Kate posamezno člani (16 let +): Kristjan Klemenčič - 3. mesto;

Kate ekipno malčki: Gornja Radgona (Bine Petek, Jaka Reihs, Nejc Šajnovič) - 1. Mesto.

Kate ekipno kadeti: Gornja Radgona (Kristjan Klemenčič, Blaž Klobasa, Mišel Čuček) - 1. mesto.

Ob čestitkah svojim tekmovalcem, je predsednik radgonskega kluba Anton Rožman povedal, da so Radgončani s sedmimi tekmovalci skupno osvojili 11 medalj ter po številu in barvi prejetih odličij osvojili pokal kot 3. najuspešnejši klub na turnirju!